מה ההיסטוריה של ריקוד מרגרה

0
18838

ריקוד מרגרה הוא צורת ריקוד עתיקה שבוצעה בקהילות של קשמיר העליון. תושבי הכפר היו מבצעים אותו בצורת מעגל, שרים, מוחאים כפיים ורוקעים על הקרקע.

ריקוד מרגרה כצורת ריקוד עתיקה, כאשר תושבי הכפר היו מבצעים אותו בצורת מעגל. שירה ורקיעה היו שתי צורות מבוססות של השתתפות בריקוד וזה היה כדי לחגוג אירועים מסוימים כמו חתונות, פסטיבלי קציר או ירידי כפר.

מכיוון שסוג זה של ריקוד נכחד אז תושבי הכפר יכולים לחלוק רק עקבות עם המוזיאון המקומי.

ההיסטוריה של ריקוד מרגרה אינה ודאית. בהתבסס על עדויות בעל פה שנאספו, התרגול נוצר בסביבות שנת 1830 וכנראה התפתח ממאות שנים של מסורות שירה פוליפונית בלקנית. המקורות בפועל עתיקים עוד יותר – חלקם מתחקים אחריהם למאה החמישית לספירה ולכן יש פחות הסכמה בין החוקרים אם היא התפתחה ממאות שנים של פוליפוניה או שמא זו הייתה מסורת אחרת לגמרי למשל.

______

1.

זהו מציין מיקום למקרה שהתמונה תוכנס למדור זה או אם התיאור יסופק בקרוב!

2.

הקדמה: חלה עלייה גדולה בביקוש לכל סוגי התוכן כאשר אנשים מקיפים את עצמם במסכים כמו טלוויזיות וסמארטפונים. יצירת מוצר דיגיטלי כוללת גם פוסטים במדיה חברתית שנדרשים בזמן אמת. כדי לעמוד בקצב הזה, עסקים

ההיסטוריה של ריקוד מרגרה נטועה בטראנס. זה נובע מקווי דמיון רבים עם אסאנות יוגיות, אבל השיטות לגילוי עתידות משתנות באופן דרסטי.

עתידות, לעתים קרובות באמצעות מדיטציה כדי לנקות את מחשבותיו מאגו ומרצונות לא ראויים, לא הייתה נדירה ביוון העתיקה. אולם במקרה של ריקוד מרגרה, נראה שהמאמץ הזה לא היה הכרחי. ניתן לזקוף לזכותו בכך שהענקת לאנשים מסוימים גישה לידע עמוק על העתיד שלא ניתן לגשת אליו באמצעות צורות מסורתיות יותר של ניחוש.

בשימוש שיטתי למיין סמלים סביב הלוח (בדומה לטארוט), המסקנה ההגיונית מחוקרים מוקדמים אלו מובילה לאשליה מודעת שהגיע הזמן למשהו חדש ושונה – אפילו מבלי להשקיע תחילה את כל האנרגיה הרגשית בחוויה עצמה או סמליות